HAKKIMIZDA

Q

OLAYBİLİŞİM, 1997 yılından beri sektörün lider markalarıyla su ve tüp bayiliği yapan uzman bir ekip tarafından 2013 yılında kurulmuştur.

  • Uzun bir geliştirme ve test süreci sonunda Su ve Tüp Otomasyon programı hazırlanmıştır. Qolay Bilişimin ana çalışma sahası Su ve tüp otomasyon sistemdir.
  • Türkiye genelinde yazılımlarımızı kullanan yüzlerce bayi ile her geçen gün büyümeye devam ediyoruz.

Misyonumuz

S

ektöre yönelik, kurumsal yönetim ve karar destek sistemleri ile entegre, güncel teknolojiye sahip, yenilikçi, raporlanabilir ve çözüm odaklı sistemlerin kurulumunu sağlamak.

Vizyonumuz

Ü rettiğimiz su otomasyon programı harita tabanlı konumsal bilgi teknolojileri yenilikçi sistemleri ile birleştirip geliştirerek, özellikle su sektörünü kolaylaştıran çözümler sunmak ve Türkiye’de lider bir marka haline getirmektir.

Kalite Politikamız

M üşteri memnuniyetinin, değişen ve gelişen müşteri beklentilerinin tam, doğru ve zamanında karşılanmasıyla mümkün olacağının bilincinde olan kuruluşumuz, daima en son teknolojiyi sunarak, sürekli gelişimi ve değişimi ilke edinmiştir.

Bilişim sektöründe çalışanlarımızın katılımı ile teknolojik çözüm ve servis kalitesiyle lider bir kuruluş olmak,

Eğitimlerin sürekliliğiyle ekibimizin katkılarını artırmak,

İş ortaklarımızla birlikte işbirliği ve güven içerisinde çalışıp verimliliğimizi artırmak, sürekli iyileştirmek ve kalite yönetim sistemimizin şartlarına uymaktır.

BİZE ULAŞIN!

İLETİŞİM